Tajvankodin postar Query
TajvanTaipei City/台北市Da-an District/大安區: 106
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Da-an District/大安區, Taipei City/台北市: 106

106

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Da-an District/大安區, Taipei City/台北市
Qytet :Da-an District/大安區
Rajon 1 :Taipei City/台北市
Vend :Tajvan
Kodi Postar :106

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :TW-TPE
gjerësi :25.02616
gjatësi :121.54271
Zona Koha :Asia/Taipei
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Da-an District/大安區, Taipei City/台北市 është e vendosur në Tajvan.Kodi i saj është zip 106.

Të tjerët u kërkohet në
Da-an District/大安區, Taipei City/台北市,106 ©2014 kodin postar Query